Jan Hála - Osamělá borovice

Olej na kartonu, 47x63 cm, signováno vlevo dole Hála, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

15570. Osamělá borovice
Dražba ukončena:24.01.2018 22:24:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč