Jan Hála - Selka v setnici

Kresba, 47x34 cm, signováno vlevo dole Jan Hála 47, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

15480. Selka v setnici
Dražba ukončena:24.01.2018 20:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč