Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole J. Havlic. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1938. Studoval výtvarný obor na pedagogických fakultách v Plzni a Praze. Od roku 1967 byl výtvarník ve svobodném povolání, ve volné malířské tvorbě se věnoval figurální malbě, krajině, portrétu i zátiší. Vytvářel také monumentální kompozice pro architekturu. Vystavoval na členských výstavách SČVU doma i v zahraničí. Jen práce jsou zastoupeny v českých galeriích a v bulharském Plevenu.