Jan Havlíček-Trentán

48422. Jaro před Vídní

popis: Olej na plátně, 57x85 cm. Signováno vlevo dole J. Havlíček- Trentán 1924. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Toto dílo zachycuje s naprostou lehkostí jarní náladu na periferii Vídně. Tento autorův obraz jednoznačně patří mezi jeho nejlepší počiny, jeho zachycení jara v kotrastu s dominantami Vídně je fascinující, a rozhodně by neudělalo ostudu ani ve sbírce náročného sběatele.

zbývá: 14 dnů, 5 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:57:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.08.2020 17:10:49 7391