Jan Havlík - Barevná radost

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Havlík 1987. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

25374. Barevná radost
Dražba ukončena:29.11.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč