Jan Havlík - Č 27. Most 1955

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pravost potvrzena rodiným příslušníkem autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

51788. Č 27. Most 1955
Dražba ukončena:29.10.2020 19:14:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč