Jan Havlík - Cesta - Lodheřov

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Havlík. Nerámováno. Po definitivním návratu z Paříže si pronajal Jan Havlík letní byt v Lodhéřově, kde měl několik let i letní ateliér. Obrazy z tohoto období je Havlík zastoupen m.j. i v Alšově JČ galerii na Hluboké, a také jsou součástí rozsáhlé obrazové Sbírky obrazů Jana Havlíka, která je majetkem Blatenského muzea. Obraz je v dobrém stavu, je v soupisu autorova díla a pochází přímo z majetku jeho rodiny.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

84983. Cesta - Lodheřov
Dražba ukončena:26.10.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč