Jan Havlík - Hoch u mlátičky

Olej na plátně, 81x65 cm. Signováno vpravo nahoře Havlík. Nerámováno.

Pozn.: Rok 1940. Obraz byl pod názvem "Hoch s cigaretou" vystaven v roce 1998 na retrospektivní výstavě v galerii žirovnického zámku a pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

43818. Hoch u mlátičky
Dražba ukončena:29.04.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč