Jan Havlík - Kytice

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Havlík 90. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

25296. Kytice
Dražba ukončena:29.11.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč