Jan Havlík - Soubor 8 návrhů pro hotel Jalta v Praze

8 akvarelů, cca 33x42 cm. Signovány Havlík. Pasparty.

Pozn.: Jan Havlík s návrhy zvítězil v roce 1958 v soutěži o výzdobu tehdy nově dostavěnéhé hotelu Jalta v Praze na Václavském náměstí (architekt Antonín Tenzer).
Mírně poškozeno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

48017. Soubor 8 návrhů pro hotel Jalta v Praze
Dražba ukončena:16.09.2020 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč