Jan Havlík - Soubor 9 kreseb z let 1949-1958

2 kresby tužkou, 5 akvarelů, 1x oboustranný akvarel, 1 perokresba, od 31x51 do 14x30 cm. 3x pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

48090. Soubor 9 kreseb z let 1949-1958
Dražba ukončena:17.09.2020 19:49:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.09.2020 19:44:42 2475