Jan Havlík - Sounáležitost

Olej na plátně, 100x70 cm, signováno vlevo dole Havlík, olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

20129. Sounáležitost
Dražba ukončena:30.05.2018 18:15:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč