Jan Havlík - Sounáležitost II - Věční milenci

Olej na plátně. 52x30 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Olištováno.

Pozn.: Druhá verze stejného obrazu namalovaná pro manželku. Dílo pochází přímo z jejího majetku.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

40159. Sounáležitost II - Věční milenci
Dražba ukončena:30.01.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč