Jan Hlaváč - Z Arábie

Lept, 28x31cm. Signováno vpravo dole Jan Hlaváč. Rám,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Jan Hlaváč
302556. Z Arábie
Dražba ukončena:08.12.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.12.2019 20:53:08 1171