Jan Honsa - Břízy

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole J. Honsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

45318. Břízy
Dražba ukončena:28.05.2020 19:35:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč