Jan Honsa - Břízy

Olej na kartonu, 20x29 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82507. Břízy
Dražba ukončena:31.08.2022 22:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč