Jan Honsa - Dům v zahradě

Akvarel, 22x30 cm. Signováno vlevo dole J. Honsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a pasparta mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

17128. Dům v zahradě
Dražba ukončena:28.03.2018 18:42:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč