Jan Honsa - Pohled do údolí

Olej na kartonu, 15x20 cm. Signováno vlevo dole J. Honsa. Rám.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

35302. Pohled do údolí
Dražba ukončena:26.09.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč