Jan Honsa - Pohled na Prahu

Kombinovaná technika, 25x33 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa 1913. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

49459. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:01.10.2020 22:01:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč