Jan Honsa - V sadu

Kresba tužkou, 36x51 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa. Rám, pasparta, sklo. Vzadu věnování rodiny Honsových.

Pozn.: Papír a rám poškozen.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

58049. V sadu
Dražba ukončena:14.04.2021 19:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč