Jan Honsa - Ženy na louce

Akvarel, 20x25 cm, signováno vlevo dole J. Honsa, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

13785. Ženy na louce
Dražba ukončena:26.10.2017 19:46:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč