Olej na plátně. 44x60 cm Signováno vpravo dole J. Jáchym. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1874 Horažďovice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.