Jan Jáchym - Honosné stavení

Olej na plátně. 44x60 cm Signováno vpravo dole J. Jáchym. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

302210. Honosné stavení
Dražba ukončena:18.11.2019 20:06:05
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 18.11.2019 20:01:05 288
900 Kč 12.11.2019 12:23:41 2404