Jan Jáchym - Koupání

Olej na kartonu, 22x20 cm. Signováno vlevo dole Jáchym. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

302110. Koupání
Dražba ukončena:12.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč