Jan Jáchym - Krajina s rozkvetlými máky

Olej na plátně, 42x58 cm. Signováno vlevo dole J. Jáchym. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

29485. Krajina s rozkvetlými máky
Dražba ukončena:27.03.2019 18:57:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč