Oba 20x25 cm. Signovány Jáchym. Rám, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1874 Horažďovice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.