Jan Jáchym - Soubor 2 kreseb - Na Uhelném trhu

Oba 20x25 cm. Signovány Jáchym. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

22119. Soubor 2 kreseb - Na Uhelném trhu
Dražba ukončena:20.09.2018 20:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč