Olej na kartonu, 50x100 cm. Signováno vpravo dole J. Jáchym Vlčnov. Rámováno.
Pozn.: Rozměr s rámem 60x112 cm. Krajina s husami, dobová architektura starého Vlčnova známého z pořádání Jízdy králů, je kvalitní ukázkou mistrovství malíře známého zejména jako autora z Chodska. Při svých cestách zachytil ovšem i několik míst jižní Moravy včetně Vlčnova. Ojedinělé na trhu s uměním, významné pro folkloristy a rodáky z Vlčnova!
o autorovi: 1874 Horažďovice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.