Jan Jáchym - Zámecké schody

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole J. Jáchym. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

63989. Zámecké schody
Dražba ukončena:22.08.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč