Jan Jáchym - Zimní alej

Olej na kartonu, 21x27 cm. Signováno vlevo dole J. Jáchym. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 Horažďovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

306965. Zimní alej
Dražba ukončena:15.12.2020 20:42:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč