Jan Jandejsek - Město se stadionem

OLejové křídy, 23,5x30 cm, signováno vpravo dole Jan 1969, nerámováno.

4842. Město se stadionem
Dražba ukončena:26.05.2016 19:42:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.05.2016 19:37:27 342