Jan Jílek - Portrét dívenky

Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek 47. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

61619. Portrét dívenky
Dražba ukončena:27.06.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč