Jan Jílek - Předjaří

Olej na překližce, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jan Jílek 48, rám.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

15724. Předjaří
Dražba ukončena:25.01.2018 20:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč