Jan Jílek - Rameno řeky

Olej na kartonu, 54x91 cm, signováno vlevo dole Jan Jílek 60, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

10686. Rameno řeky
Dražba ukončena:01.06.2017 18:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (14.05.2017 23:00:52) 1277