Jan Kanyza - Tušení představy

Olej na dřevě, 25x19 cm, signováno vpravo dole Kanyza 88, rám.

1947, Lipník nad Bečvou
Žák AMU v Praze (prof. Miloš Nedbal). Věnoval se především divadlu a filmu. Kromě malby a grafiky ho zajímala také keramika a skladatelská činnost. Jeho díla byla součástí více jak 100 výstav probíhajících zejména u nás, ale také v zahraničí.

2665. Tušení představy
Dražba ukončena:30.09.2015 19:27:36
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč