Jan Kanyza - Cesta v polích

Akryl, 40x35 cm. Signováno dole uprostřed Kanyza 19. Rámováno.

Pozn.: Vzadu autorský přípis.

Nejdelší strana: 57 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

115870. Cesta v polích
Zbývá:3 dnů, 20 hodin
Konec dražby:22.05.2024 20:22:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:33 000 Kč