Jan Kanyza - Pilíř naděje

Litografie, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Kanyza 25. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 53 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

154398. Pilíř naděje
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (29.01.2026 22:42:34) 19823