Jan Kanyza - Pilíř naděje

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, číslováno, 34x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kanyza 25. Rám, sklo.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

154261. Pilíř naděje
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč