Jan Kanyza - Podloubí

Litografie 26/30, 8x6 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jan Kanyza 91. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 10 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

78789. Podloubí
Dražba ukončena:05.06.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč