Jan Kanyza - Renesanční rozhovor

Litografie, 25x20 cm. Signováno dole uprostřed tužkou s věnováním Honza. Signováno vpravo dole tužkou Jan Kanyza 84. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

24239. Renesanční rozhovor
Dražba ukončena:14.11.2018 19:07:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč