Jan Kanyza - Směřování

Litografie, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Jan Kanyza 99. Rám, pasparta.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

46052. Směřování
Dražba ukončena:10.06.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč