Jan Kanyza - Večerní snění

Akryl na plátně, 55x45 cm, signováno vpravo dole Kanyza 97, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena Janem Kanyzou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

9022. Večerní snění
Dražba ukončena:30.03.2017 21:29:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč