Jan Kanyza - Zahrada rozkoší I

Litografie, 15/40, 31x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Rám, sklo.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

152583. Zahrada rozkoší I
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:02:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč