Jan Karel Janovský - Noční moře

Olej na plátně, 48x60 cm, signováno vpravo dole J.K. Janovský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 – 1931
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Sequense, Pirnera a Brožíka. Byl krajinářem, maloval moře, horské štíty, pohoří a hrady.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

12713. Noční moře
Dražba ukončena:21.09.2017 21:50:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč