Jan Knap - Malý houslista

Lept, 20x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Knap 90. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: Narodil se v Chrudimi v roce 1949. Studoval Fakultu architektury v Praze a Akademii výtvarných v Düsseldorfu (G. Richter). Po emigraci žil a pracoval v různých zemích Evropy i v New Yorku, od roku 1992 žije a pracuje na Moravě. V Německu založil skupinu Normal jako protipól abstraktního umění- její členové malovali běžné, každodenní věci. Malířsky se zaměřuje na figurální tvorbu, věnuje se tématu rodiny a rodinných vztahů.

104664. Malý houslista
Dražba ukončena:22.10.2023 20:17:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč