Julian Emanuel Kodet - Sedící dívka

Keramika, 23 cm. Signováno Kodet.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

52808. Sedící dívka
Dražba ukončena:25.11.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč