Jan Kodet

48428. Sochař a model

popis: Tepaná měď, 33x24 cm. Signováno nahoře uprostřed Jan Kodet 1970.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč