Jan. Konůpek, Karel Svolinský, Cyril Bouda, T.F.Šimon, Jílovský, V.H.B., Pavel Šimon, P. Kotas aj. - Soubor několika desítek ex libris převážně 1. pol.20.století

Různé grafické techniky, od 17x11 cm do 3x4 cm, převážně signováno, většina nalepena na papírech.

Jan. Konůpek, Karel Svolinský, Cyril Bouda, T.F.Šimon, Jílovský, V.H.B., Pavel Šimon, P. Kotas aj.
11057. Soubor několika desítek ex libris převážně 1. pol.20.století
Dražba ukončena:14.06.2017 18:51:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč