Jan Konůpek - Slavnostní příjezd T.G. Masaryka k Národnímu divadlu

Litografie, 35x25 cm, signováno vpavo dole Konůpek, pasparta.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

12847. Slavnostní příjezd T.G. Masaryka k Národnímu divadlu
Dražba ukončena:11.10.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč