Jan Konůpek - Soubor 6 prací

6 grafických listů, různé techniky, od 12,5x9 cm do 30x24 cm. Všechny signovány Konůpek. 1x paspartováno, 5x volný list.

Pozn.: Listy v krajích mírně poškozeny, 2x volný list mimo obrazovou část mírrně zašpiněn.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

47086. Soubor 6 prací
Dražba ukončena:15.07.2020 22:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč