Jan Kotík - Moderní doba

Olej na plátně, 38 x 46 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1958. Obraz byl nabízen 29.11.2009 ve společné aukci Galerie Kodl a Vltavínu pod číslem 137 za 35.000,- Kč.

200. Moderní doba
Dražba ukončena:26.02.2013 21:05:00
Vyvolávací cena:20 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč

20 000 Kč 26.02.2013 20:56:06 39