Jan Krahulík - Rybník

Olej na kartonu, 20x70 cm. Signováno vlevo dole Krahulík. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u prof. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze. Maloval především krajiny, figury a zátiší. Působil rovněž jako restaurátor a soudní znalec.

29217. Rybník
Dražba ukončena:28.02.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč